bezdrátová sluchátka přes hlavu • Bluetooth 5.2 (dosah cca 10 m) • frekvenční rozsah 7 Hz – 20 kHz • technologie aktivního potlačení hluku (ANC) • výdrž baterie až 50 hodin (bez ANC); 35 hodin (s ANC) • doba nabíjení cca 3,5 hodiny • mikrofon • podpora hlasové asistence • možnost připojení externího audio kabelu • délka kabelu 1,2 m • nabíjení USB-C • funkce rychlého nabíjení
Užijte si poslech se vším všudy |
Ať už chcete sluchátka používat pro poslech audioknih a podcastů, nebo jde pro vás o zařízení určené výhradně k poslechu hudby, Sony WH-CH720N vás rozhodně nezklame. Tato bezdrátová sluchátka přes hlavu vám totiž naservírují do uší brilantní zvuk, který si užijete za všech okolností. Přispěje k tomu integrovaný procesor V1 i technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), jejichž spolupráce přináší audio kvalitu na takové úrovni, jakou zamýšleli interpreti přehrávaných skladeb. Samozřejmostí je navíc u těchto sluchátek i technologie pro potlačení okolního hluku, která zážitek z poslechu ještě umocňuje. |
Vypněte zvuky z okolí |
Aby vás při poslechu absolutně nic nerušilo, jsou tato bezdrátová sluchátka vybavena technologií ANC, která dokáže aktivně potlačovat hluk z okolí. O váš komfort se sluchátka starají prostřednictvím ergonomické konstrukce, nízké hmotnosti i dlouhé výdrže baterie – se zapnutým aktivním potlačováním hluku zařízení vydrží až 35 hodin, s vypnutou funkcí ANC pak dokonce 50 hodin. |
Zavolejte si |
Sluchátka Sony WH-CH720N můžete používat i k handsfree telefonování. Díky technologii Precise Voice Pickup, mikrofonu se schopností tvarovat paprsek a struktuře redukce šumu větru se přitom můžete při telefonování spolehnout na krásně čistý zvuk. Podporováno je navíc i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta. Protože se dá tento headset spárovat i se dvěma Bluetooth zařízeními najednou, je handsfree volání ještě snazší – v případě příchozího hovoru sluchátka sama poznají, který připojený přístroj vyzvání, a automaticky se připojí k tomu správnému. |
Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními, jakými jsou například mobilní telefon, tablet nebo osobní počítač.
A2DP (Advanced Audio Distribution Profile – profil pro distribuci pokročilého zvuku) je jeden z profilů bezdrátového přenosu technologií bluetooth. Umožňuje poslech hudby ve stereo kvalitě.
AAC je standard pro ztrátovou kompresi zvuku. Byl vyvinut jako logický následovník formátu MP3 na středních až vyšších bitratech v rámci standardu MPEG-4.
AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) je jednou z vychytávek bezdrátové technologie Bluetooth, díky které můžete ovládat přehrávání videí nebo hudby na propojeném zařízení (například mezi bezdrátovými sluchátky a mobilním telefonem).Takto si jednoduše upravíte hlasitost, v seznamu stop si vyberete jinou skladbu nebo přehrávání zrušíte.
HSP (Headset Profile) je jeden z profilů technologie Bluetooth. Slouží k propojení bezdrátových sluchátek s telefonem, aby mohlo dojít k přenosu hovoru.
HFP (Hands Free Profile) je jeden z profilů technologie Bluetooth a slouží k propojení telefonu s handsfree sadou. Vedle toho nabízí i několik možností ovládání telefonu na dálku jako například přijmutí či odmítnutí hovoru nebo vytočení posledního volaného čísla. Telefon tak nemusí být ve vaší přímé blízkosti (dá se ovládat, i pokud jej máte třeba v kapse).
SBC (Sub-Band Coding) je technologie vícepásmového kódování, kdy dochází k rozdělení frekvencí, které se pak zpracovávají jednotlivě. Některé z nich je pak možné vypustit – například ty, které jsou pro lidské ucho takřka neslyšitelné nebo také všechny, které se dají považovat šum. Výsledkem je výrazná úspora místa, protože se nemusí ukládat vše. Kódování SBC používá již většina dnešních kodeků. Každý samozřejmě pracuje s jiným počtem pásem a způsobem uložení.
Impedance je parametr měničů značící odpor elektrického obvodu. Tato hodnota je udávána v ohmech (Ω). V případě reprosoustav, AV receiverů, sluchátek nebo přehrávačů má vliv na hlasitost i na zátěž zařízení. Je doporučeno, aby zdroj zvuku měl stejnou nebo nižší impedanci než výstupní zařízení.
Lithium-iontová baterie (Li-ion) se vzhledem ke svému menšímu objemu vyznačuje vysokou hustotou energie. Proto je také často využívána u přenosných zařízení. Oproti jiným typům akumulátorů netrpí samovybíjením a tzv. „paměťovým efektem“. Paměťový efekt je zjednodušený název pro jev druhého stupně vybíjení, který vzniká při opakovaném vybíjení na malou, ale stále stejnou hloubku vybití, čímž může dojít k náhlému poklesu napětí článku.
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice, moderní způsob připojení periferií k počítači. Nahrazuje dříve používané způsoby připojení (sériový a paralelní port, PS/2, Gameport apod.) pro běžné druhy periférií – tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích pevných disků a externích optických mechanik.
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice, moderní způsob připojení periferií k počítači. Nahrazuje dříve používané způsoby připojení (sériový a paralelní port, PS/2, Gameport apod.) pro běžné druhy periférií – tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích pevných disků a externích optických mechanik.