Pohodový poslech se vším, co k němu patří |
Představujeme vám True Wireless sluchátka Sony WF-C700N, s nimiž vás může vaše oblíbená hudba či podcast doprovázet na každém kroku. Nasaďte si je do uší a užijete si bezstarostný poslech se vší parádou. Přispěje k němu špičkový reproduktorový měnič, technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) i schopnost sluchátek vyrušit hluk z okolí. Zvuk sluchátek navíc můžete přizpůsobit svým požadavkům pomocí ekvalizéru v kompatibilní mobilní aplikaci. S využitím nabíjecího pouzdra (součást balení) vám zařízení vydrží slouži až 15 hodin. |
Vypněte či zapněte okolí |
S těmito bezdrátovými sluchátky máte jedinečnou příležitost užít si poslech bez jakéhokoliv vnějšího rušení. Využívat totiž můžete speciální technologii, která potlačuje okolní hluk. Kromě toho zde ale máte k dispozici i praktický režim okolního zvuku, který vám naopak umožní zůstat v kontaktu s přirozeným prostředím. Okolní zvuk můžete upravovat pomocí mobilní aplikace Sony | Headphones Connect. |
Dbají na vaše pohodlí |
Sluchátka Sony WF-C700N vám zajistí poslech s maximálním uživatelským komfortem. Učiní tak prostřednictvím svého ergonomického designu, který je zárukou dokonalého pohodlí. Na sluchátkách navíc jistě oceníte vysoce kvalitní integrovaný mikrofon, který umožňuje komfortní uskutečňování handsfree hovorů. Díky redukce hluku větru se přitom u nich můžete spolehnout na perfektní čistotu zvukového přenosu. |
IP (International protection) je mezinárodní označení pro stupeň ochrany krytí elektrických zařízení. Udává informaci o tom, jak jsou daná zařízení odolná vůči nebezpečnému dotyku a vůči vniknutí cizího tělesa a kapalin. Stupeň krytí se označuje písmeny IP a pomocí dvou číslic. Navíc jsou zavedena také přídavná a doplňková písmena.
Odstup signálu od šumu je hodnota, která udává poměr mezi součtem výkonu signálu a součet výkonů šumů. Čím je tato hodnota vyšší, tím čistší je produkovaný signál (zvuk).
Bluetooth je komunikační technologie sloužící k bezdrátovému propojení mezi dvěma a více elektronickými zařízeními, jakými jsou například mobilní telefon, tablet nebo osobní počítač.
A2DP (Advanced Audio Distribution Profile – profil pro distribuci pokročilého zvuku) je jeden z profilů bezdrátového přenosu technologií bluetooth. Umožňuje poslech hudby ve stereo kvalitě.
AAC je standard pro ztrátovou kompresi zvuku. Byl vyvinut jako logický následovník formátu MP3 na středních až vyšších bitratech v rámci standardu MPEG-4.
AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) je jednou z vychytávek bezdrátové technologie Bluetooth, díky které můžete ovládat přehrávání videí nebo hudby na propojeném zařízení (například mezi bezdrátovými sluchátky a mobilním telefonem).Takto si jednoduše upravíte hlasitost, v seznamu stop si vyberete jinou skladbu nebo přehrávání zrušíte.
HSP (Headset Profile) je jeden z profilů technologie Bluetooth. Slouží k propojení bezdrátových sluchátek s telefonem, aby mohlo dojít k přenosu hovoru.
HFP (Hands Free Profile) je jeden z profilů technologie Bluetooth a slouží k propojení telefonu s handsfree sadou. Vedle toho nabízí i několik možností ovládání telefonu na dálku jako například přijmutí či odmítnutí hovoru nebo vytočení posledního volaného čísla. Telefon tak nemusí být ve vaší přímé blízkosti (dá se ovládat, i pokud jej máte třeba v kapse).
SBC (Sub-Band Coding) je technologie vícepásmového kódování, kdy dochází k rozdělení frekvencí, které se pak zpracovávají jednotlivě. Některé z nich je pak možné vypustit – například ty, které jsou pro lidské ucho takřka neslyšitelné nebo také všechny, které se dají považovat šum. Výsledkem je výrazná úspora místa, protože se nemusí ukládat vše. Kódování SBC používá již většina dnešních kodeků. Každý samozřejmě pracuje s jiným počtem pásem a způsobem uložení.
Impedance je parametr měničů značící odpor elektrického obvodu. Tato hodnota je udávána v ohmech (Ω). V případě reprosoustav, AV receiverů, sluchátek nebo přehrávačů má vliv na hlasitost i na zátěž zařízení. Je doporučeno, aby zdroj zvuku měl stejnou nebo nižší impedanci než výstupní zařízení.
Lithium-iontová baterie (Li-ion) se vzhledem ke svému menšímu objemu vyznačuje vysokou hustotou energie. Proto je také často využívána u přenosných zařízení. Oproti jiným typům akumulátorů netrpí samovybíjením a tzv. „paměťovým efektem“. Paměťový efekt je zjednodušený název pro jev druhého stupně vybíjení, který vzniká při opakovaném vybíjení na malou, ale stále stejnou hloubku vybití, čímž může dojít k náhlému poklesu napětí článku.
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice, moderní způsob připojení periferií k počítači. Nahrazuje dříve používané způsoby připojení (sériový a paralelní port, PS/2, Gameport apod.) pro běžné druhy periférií – tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích pevných disků a externích optických mechanik.
USB (Universal Serial Bus) je univerzální sériová sběrnice, moderní způsob připojení periferií k počítači. Nahrazuje dříve používané způsoby připojení (sériový a paralelní port, PS/2, Gameport apod.) pro běžné druhy periférií – tiskárny, myši, klávesnice, joysticky, fotoaparáty, modemy atd., ale i pro přenos dat z videokamer, čteček paměťových karet, MP3 přehrávačů, externích pevných disků a externích optických mechanik.