Nemovitost pod dohledem |
|
Nezáleží na tom, jestli vlastníte rodinný dům, byt nebo třeba chatu či chalupu. Vaše nemovitost si nade vši pochybnost zaslouží nepřetržitý dohled. Neponechávejte proto nic náhodě a pořiďte si moderní bezpečnostní kameru D-LINK DCS-4802E. Jedná se o šikovnou pomůcku, která dokáže díky 2Mpx senzoru vytvářet videa ve skvělém Full HD rozlišení, takže vám zajistí průkazné záběry všeho, co se v monitorovaném prostoru děje. Kamera se pyšní odolností IP66, takže je ideální volbou pro využití ve venkovním prostředí. Skvěle tak může zabezpečit vstupní vchod do domu, pozemek s hrubou stavbou i třeba parkovací místo. |
Zřetelné záznamy 24 hodin denně |
|
Bezpečnostní kamera D-LINK DCS-4802E vám zprostředkuje videozáznamy v opravdu nadstandardní kvalitě. Pracuje totiž až s rozlišením Full HD (1920×1080 px), takže vám poskytne vizuální materiál se skvělou ostrostí i perfektní barevností. Kvalitní videa navíc přístroj vytvoří i v horších světelných podmínkách. Umožní mu to integrovaný IR LED přísvit, který navíc spolupracuje s technologiemi WDR a 3DNR. Díky nim kamera za tmy „vidí“ až na vzdálenost 30 metrů a nabízí jasné detaily i v kontrastním a slabém osvětlení. |
Tříosé nastavení objektivu |
Aby tato bezpečnostní kamera snímala z vybraného místa vše, co je třeba, můžete si její objektiv natočit do optimálního úhlu. Přístroj totiž disponuje tříosým nastavením – podporuje nemotorizované otáčení o 340°, náklon o 60° a v neposlední řadě i rotaci podél vlastní osy o 340°. |
Různé možnosti využití |
|
Tuto bezpečnostní kameru můžete využívat samostatně, ale také s dohledovým softwarem D-ViewCAM (ten si můžete zdarma nainstalovat do svého počítače nebo na server) či se síťovými video rekordéry D-Link řady DNR. Protože navíc přístroj podporuje standard ONVIF, dá se využívat i se systémy a NAS úložišti jiných výrobců. |
IP (International protection) je mezinárodní označení pro stupeň ochrany krytí elektrických zařízení. Udává informaci o tom, jak jsou daná zařízení odolná vůči nebezpečnému dotyku a vůči vniknutí cizího tělesa a kapalin. Stupeň krytí se označuje písmeny IP a pomocí dvou číslic. Navíc jsou zavedena také přídavná a doplňková písmena.
CMOS (Complementary Metal–Oxide–Semiconductor) je technologie využívaná při výrobě většiny integrovaných obvodů – zejména u čipů, mikroprocesorů nebo pamětí.
Digitální zoom je softwarová funkce sloužící pro elektronické přiblížení obrazu. Zatímco optický zoom funguje na základě změny snímacího úhlu, v případě digitálního zoomu se provádí výřez určité části ze snímané scény, která je poté zvětšena na původní velikost. Pokročilejší funkce digitálního zoomu mohou pomoci výsledný obraz ještě doostřit.
IR je anglická zkratka pro infračervené záření (infrared). Jedná se o elektromagnetické záření s větší vlnovou délkou než je viditelné světlo, ale menší, než je záření mikrovlnné. V komunikační technologii se používá k přenosu informací na krátkou vzdálenost.
H.264 (označovaný také jako MPEG-4 AVC) je formát, který umožňuje snížit velikost nekomprimovaného souboru na polovinu velikosti formátu pro DVD video, a to při maximálním zachování jeho kvality. Běžně je využíván pro satelitní a pozemní vysílání. Kromě řady set-top-boxů a satelitů jej podporují i BluRay i DVD přehrávače, u kterých je toto pravidlem. Dá se však také využít i jako formát přenosu internetového videa, kde je možné nastavit stupeň komprese přesně podle nároků webových stránek nebo internetového připojení. H.264 lze mimo jiné objevit i u smarpthonů nebo fotoaparátů s možností přehrávání videa.
MPEG je komprimační systém formátu ukládání dat obrazových bodů. MPEG s označením 1 až 4 je součást standardních kódování digitálního videa.
Full HD (někdy též označováno jako 1080p) je standardizované rozlišení 1920x1080px v poměru stran 16:9. Nabízí tak mnohem vyšší kvalitu obrazu než HD ready a HD+. Výsledkem je detailnější a jemnější obraz, což oceníte nejen při sledování filmů, ale i při hraní her nebo čtení textů na internetu. Dnes se navíc veškerý obraz přizpůsobuje tak, aby vyhovoval požadavkům pro Full HD rozlišení. Ještě vyšší rozlišení pak představuje Ultra HD.